Główni partnerzy

Stawiamy kropkę nad it.

+48 52 561 04 99 / Dane kontaktowe / Profil na Facebooku


Sprzęt i oprogramowanie

Nasze portfolio to kompleksowe rozwiązania dopasowywane pod kątem ilości danych, wielkości przedsiębiorstwa czy stopnia wymaganej niezawodności. Naszym celem jest zapewnienie funkcjonalnej i kompleksowej infrastruktury spełniającej oczekiwania klienta. Osiągamy to przez zrozumienie potrzeb, przeprowadzenie testów funkcjonalnych oraz profesjonalne wdrożenie.


Infrastruktura IT jest zbiorem elementów, które muszą ze sobą zgodnie współpracować. Budując naszą ofertę położyliśmy nacisk na kompleksowość tak, by zapewnić dostępność, wsparcie i wiedzę dla każdego, dowolnego jej elementu.

 

 

Począwszy od samego pomieszczenia, przeznaczonego na serwerownię, wykonamy projekt i zainstalujemy takie elementy jak podłoga techniczna, system gaszenia, instalacja elektryczna, czy system zasilania gwarantowanego czy awaryjnego. Wyposażamy serwerownię w szafy i towarzyszące im elementy. Wdrażamy i integrujemy ze sobą serwery, pamięci masowe, sieci SAN, zapewniając wsparcie dla systemów operacyjnych Microsoft i Linux, wirtualizacji, systemów wysokiej dostępności czy backupu i archiwizacji danych. Prowadzimy również szkolenia w tym zakresie.

 

 

W zakresie rozwiązań sieciowych świadczymy usługi projektowe i wdrożeniowe łącznie z okablowaniem strukturalnym, w tym światłowodowym , wykonujemy również pomiary. Zapewniamy także dostawę, wdrożenia i szkolenia w sekcji elementów aktywnych, takich jak przełączniki, rozwiązania UTM, sieci dostępowe czy rozwiązania do monitoringu całej infrastruktury.

 

 

Oferujemy kompleksowe wyposażenie biur, począwszy od komputerów i terminali aż po urządzenia wielofunkcyjne. Ważnym elementem oferty jest wirtualizacja desktopów i rozwiązania terminalowe.


  Formularz zapytania

  Zainteresowany usługą lub produktem? Chcesz dowiedzieć się, jak możesz zastosować nasze rozwiązania w swojej firmie? Zostaw poniżej swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przedstawią najkorzystniejszą ofertę.

  Imię i nazwisko *

  Przedsiębiorstwo / Organizacja

  Telefon kontaktowy *

  Adres email *

  Rodzaj produktu / Usługi

  W poniższe pole proszę wpisać, jakimi usługami / produktami jest Pan / Pani zainteresowana. Dzięki tej informacji zgłoszenie trafi bezpośrednio do odpowiedniego specjalisty w danej dziedzinie.

  Dodatkowe uwagi

  Przepisz kod*
  captcha


  * - gwiazdką oznaczone zostały pola wymagane.

  Wysyłając dane za pomocą tego formularza, oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych, Dz. u. Nr 133 poz. 883, i ich przetwarzanie przez Comtek Systems - Paweł Szachnowski w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Comtek Systems - Integrator systemów teleinformatycznych Pokaż nawigację