Główni partnerzy

Stawiamy kropkę nad it.

+48 52 561 04 99 / Dane kontaktowe / Profil na Facebooku


Referencje

Nasze doświadczenie pozwoliło nam dostarczyć najwyższej jakości usługi i sprzęt już do ponad 500 zadowolonych klientów.


Wśród naszych klientów znajdują się zarówno prywatne firmy, jak również instytucje państwowe oraz organizacje sektora publicznego. Szerokie spektrum działalności i wysoka ranga projektów pozwoliła nam wyspecjalizować się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Na życzenie udostępniamy pełne referencje.

Oto co mówią o nas w referencjach nasi klienci:

„Doświadczenie i profesjonalizm firmy Comtek Systems oraz kompetencje spowodowały, że dostawy przebiegły pomyślnie. Polecam Comtek Systems jako firmę wiarygodną, a także rzetelną i fachowo obsługującą klientów”.– A. Motuk, Dyrektor Naczelny Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy

„Polecamy firmę Comtek Systems jako rzetelną firmę i fachowo obsługującą swoich klientów”– I.Beśka, Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu

„Dostawy zostały zrealizowane z należytą starannością oraz w wymaganym terminie, łącznie z wdrożeniem i szkoleniem pracowników”– Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie

„W naszej opinii, firma Comtek jest solidnym, kompetentnym i wiarygodnym wykonawcą”– Jednostka Wojskowa nr 1515


Nie czekaj – dołącz do naszych klientów już dziś! Wypełnij poniższy formularz i skorzystaj z darmowej wyceny / konsultacji.


  Formularz zapytania

  Zainteresowany usługą lub produktem? Chcesz dowiedzieć się, jak możesz zastosować nasze rozwiązania w swojej firmie? Zostaw poniżej swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przedstawią najkorzystniejszą ofertę.

  Imię i nazwisko *

  Przedsiębiorstwo / Organizacja

  Telefon kontaktowy *

  Adres email *

  Rodzaj produktu / Usługi

  W poniższe pole proszę wpisać, jakimi usługami / produktami jest Pan / Pani zainteresowana. Dzięki tej informacji zgłoszenie trafi bezpośrednio do odpowiedniego specjalisty w danej dziedzinie.

  Dodatkowe uwagi

  Przepisz kod*
  captcha


  * - gwiazdką oznaczone zostały pola wymagane.

  Wysyłając dane za pomocą tego formularza, oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych, Dz. u. Nr 133 poz. 883, i ich przetwarzanie przez Comtek Systems - Paweł Szachnowski w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Comtek Systems - Integrator systemów teleinformatycznych Pokaż nawigację