Główni partnerzy

Stawiamy kropkę nad it.

+48 52 561 04 99 / Dane kontaktowe / Profil na Facebooku


Instalacje IT

Dzięki świetnemu zespołowi instalatorów i projektantów, posiadającymi niezbędne uprawnienia oraz szkolenia, świadczymy kompleksową obsługę z zakresu usług wdrożeniowych systemów niskoprądowych. Doradzamy, dostarczamy urządzenia, zajmujemy się montażem oraz uruchomieniem. Zajmujemy się również projektowaniem i konserwacją istniejącej infrastruktury.


Dział instalacji obejmuje systemy automatyki pożarowej, tj.: systemy detekcji pożaru SAP, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy oddymiania i napowietrzania, instalacje z zakresu monitoringu wizyjnego oraz sieci strukturalne czy światłowodowe.

 

 

Posiadamy doświadczenie we wdrożeniach u klientów o różnorakiej specyfice takich jak szpitale, prywatne kliniki i przychodnie, urzędy, magazyny, firmy czy budownictwo mieszkaniowe.


  Formularz zapytania

  Zainteresowany usługą lub produktem? Chcesz dowiedzieć się, jak możesz zastosować nasze rozwiązania w swojej firmie? Zostaw poniżej swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przedstawią najkorzystniejszą ofertę.

  Imię i nazwisko *

  Przedsiębiorstwo / Organizacja

  Telefon kontaktowy *

  Adres email *

  Rodzaj produktu / Usługi

  W poniższe pole proszę wpisać, jakimi usługami / produktami jest Pan / Pani zainteresowana. Dzięki tej informacji zgłoszenie trafi bezpośrednio do odpowiedniego specjalisty w danej dziedzinie.

  Dodatkowe uwagi

  Przepisz kod*
  captcha


  * - gwiazdką oznaczone zostały pola wymagane.

  Wysyłając dane za pomocą tego formularza, oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych, Dz. u. Nr 133 poz. 883, i ich przetwarzanie przez Comtek Systems - Paweł Szachnowski w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Comtek Systems - Integrator systemów teleinformatycznych Pokaż nawigację