Główni partnerzy

Stawiamy kropkę nad it.

+48 52 561 04 99 / Dane kontaktowe / Profil na Facebooku

Instalator – Serwisant systemów teletechnicznych (SAP, LAN, CCTV, KD, SWIN).

INSTALATOR / SERWISANT SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH

do montażu zabezpieczeń technicznych obiektu (kamery, czujki, rejestratory, alarmy itp.)
Miejsce pracy: Osielsko (powiat Bydgoski)

Opis stanowiska

  • instalacja niskoprądowych systemów teletechnicznych
  • serwis i konserwacja systemów niskoprądowych,
  • naprawy awarii systemów niskoprądowych,
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac.

Wymagania:

  • wiedza praktyczna w zakresie montażu i naprawy urządzeń elektrycznych niskiego napięcia
  • znajomość systemów CCTV, SSWIN, AC, SAP, DSO, BMS
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • komunikatywność, sumienność, samodzielność i zaangażowanie;
  • wiedza praktyczna w zakresie montażu i konfiguracji urządzeń zabezpieczenia technicznego, tj. kamery, rejestratory TV przemysłowej, czujki ruchu, syreny alarmowe, klawiatury itd.
  • dyspozycyjność (reagowanie na zgłoszenia)
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • udokumentowane doświadczenie w serwisowaniu niskoprądowych systemów teletechnicznych,
  • doświadczenie w uruchomianiu i programowaniu central systemów niskoprądowych,
  • znajomość programu Auto-Cad,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą pracę w środowisku projektów  teletechnicznych
  • miła atmosferę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

Klauzula

Osoby składające CV jednocześnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: pracuj@comtek.pl  z dopiskiem praca.

Comtek Systems - Integrator systemów teleinformatycznych Pokaż nawigację