Główni partnerzy

Stawiamy kropkę nad it.

+48 52 561 04 99 / Dane kontaktowe / Profil na Facebooku


Wynajmij sprzęt IT!

COMTEK SYSTEMS wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, pozwala optymalizować inwestycje w niezbędny sprzęt IT w Twojej firmie.


W biznesie nie trzeba mieć. Wystarczy używać, korzystać i wymieniać! Zarządzaj ilością i konfiguracją wynajmowanego sprzętu IT przez cały okres trwania umowy.

Wynajem długoterminowy (12-36 miesięcy) sprzętu IT pozwala znacząco obniżyć próg wejścia w posiadanie zaawansowanych rozwiązań IT oraz umożliwia przeznaczenie środków finansowych na inne cele inwestycyjne. Wynajem sprzętu IT to lekarstwo na kryzys finansowy ograniczający inwestycje w niepewnych czasach…

Rozumiejąc oczekiwania biznesu, wspólnie z Fujitsu, którego jesteśmy Select Expert Partnerem, przygotowaliśmy propozycję najmu sprzętu IT.

W jego ramach możemy zaproponować serwery, PC, notebooki, stacje robocze czy monitory, w atrakcyjnym i stałym miesięcznym czynszu.

Zaletą jest przede wszystkim brak konieczności ponoszenia wydatku inwestycyjnego oraz możliwość zakończenia umowy najmu przed końcem okresu trwania umowy.

W ramach dodatkowych korzyści, przeprowadzimy audyt dopasowania rozwiązania do realnych potrzeb oraz konfigurację urządzeń zgodnie z Państwa wymaganiami.

Aktualna oferta dostępnych produktów do wynajęcia znajduje się na:

https://comtek.pl/wynajmij

Jeśli nie znalazłeś interesującego Ciebie produktu, zapoznaj się z pełną ofertą Fujitsu na:

https://www.tsfujitsu.pl

lub wskaż dowolny, interesujący Cię sprzęt IT i zapytaj o wycenę wynajmu dla Twojej firmy!

PAMIĘTAJ – NIE KUPUJ! WYNAJMUJ!

Wróć do listy aktualności »
Comtek Systems - Integrator systemów teleinformatycznych Pokaż nawigację