Główni partnerzy

Stawiamy kropkę nad it.

+48 52 561 04 99 / Dane kontaktowe / Profil na Facebooku


Outsourcing IT

Każde przedsiębiorstwo stworzone jest z myślą o przynoszeniu zysków. Jeśli w tym procesie zasoby IT pełnią rolę narzędzi to nie trzeba utrzymywać sztabu fachowców do ich obsługi.


Obok pracy projektowej usługi są bardzo ważnym filarem naszej działalności. Ten segment aktywności definiujemy jako użyczenie naszych zasobów w postaci sił, środków i wiedzy by nasi klienci mogli zająć się prowadzeniem swojego przedsiębiorstwa, nie martwiąc się o zasoby IT.

 

 

Kluczowymi elementami są usługi związane z analizą i audytem, testami, czyli świadczeniem pomocy przy doborze rozwiązania najbardziej odpowiadającego klientowi, wsparciem przy instalacji i wdrożeniu oraz serwisem utrzymaniowym, tj. przejęciem obsługi nad infrastrukturą oraz zarządzeniem.
Ważnym elementem naszej oferty jest usługa zdalnego backupu, dzięki której klienci mogą składować swoje kopie zapasowe na urządzeniach w naszej serwerowni.


  Formularz zapytania

  Zainteresowany usługą lub produktem? Chcesz dowiedzieć się, jak możesz zastosować nasze rozwiązania w swojej firmie? Zostaw poniżej swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przedstawią najkorzystniejszą ofertę.

  Imię i nazwisko *

  Przedsiębiorstwo / Organizacja

  Telefon kontaktowy *

  Adres email *

  Rodzaj produktu / Usługi

  W poniższe pole proszę wpisać, jakimi usługami / produktami jest Pan / Pani zainteresowana. Dzięki tej informacji zgłoszenie trafi bezpośrednio do odpowiedniego specjalisty w danej dziedzinie.

  Dodatkowe uwagi

  Przepisz kod*
  captcha


  * - gwiazdką oznaczone zostały pola wymagane.

  Wysyłając dane za pomocą tego formularza, oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych, Dz. u. Nr 133 poz. 883, i ich przetwarzanie przez Comtek Systems - Paweł Szachnowski w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Comtek Systems - Integrator systemów teleinformatycznych Pokaż nawigację