Główni partnerzy

Stawiamy kropkę nad it.

+48 52 561 04 99 / Dane kontaktowe / Profil na Facebooku


Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Nasi specjaliści dostępni pod numerem telefonu: +48 52 561 04 99 chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i bezpłatnie doradzą najlepsze rozwiązanie.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości *

Przepisz kod*
captcha


* - gwiazdką oznaczone zostały pola wymagane.

Wysyłając dane za pomocą tego formularza, oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 roku, o Ochronie Danych Osobowych, Dz. u. Nr 133 poz. 883, i ich przetwarzanie przez Comtek Systems - Paweł Szachnowski w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Dane kontaktowe

Comtek Systems
Polna 9-11, 86-031 Osielsko

tel.: +48 52 561 04 99
fax: +48 52 561 04 98
e-mail: biuro[at]comtek.pl

NIP: 556-209-70-88

REGON: 093173700

Pokaż lokalizację w serwisie Google Maps

Dane kontaktowe

Właściciel

Paweł Szachnowski
tel.: +48 52 561 04 99
e-mail: pawel@comtek.pl  

Dyrektor działu handlowego

Natalia Górak
tel.: +48 607 323 001
e-mail: n.gorak@comtek.pl  

Dyrektor działu technicznego i usług

Miłosz Przytarski
tel.: +48 603 760 880
e-mail: milosz@comtek.pl  

Dyrektor działu instalacji niskoprądowych

Paweł Drożniewski
tel.: +48 607 890 744
e-mail: p.drozniewski@comtek.pl  

Kierownik biura

Małgorzata Janowska
tel.: +48 607 505 842
e-mail: m.janowska@comtek.pl  

Kierownik działu handlowego

Ewa Jankiewicz
tel.: +48 607 077 723
e-mail: ewa@comtek.pl  

Kierownik działu technicznego

Dariusz Witczak
tel.: +48 667 567 707
e-mail: d.witczak@comtek.pl  

Kierownik Projektu

Sylwester Wełna
tel.: +48 601 356 755
e-mail: s.welna@comtek.pl  

Kierownicy działu instalacji niskoprądowych

Mateusz Brudecki
tel.: +48 607 474 736
e-mail: mateusz@comtek.pl  

 
 

Piotr Kamiński
tel.: +48 52 561 04 99
e-mail: piotr@comtek.pl  

Koordynator ds. projektów telemedycznych

Dominika Pietrzak
tel.: +48 607 371 379
e-mail: d.pietrzak@comtek.pl  

Organizacja biura - logistyka

Aleksandra Świtała
tel.: +48 603 597 723
e-mail: a.switala@comtek.pl  

Dojazd


Comtek Systems - Integrator systemów teleinformatycznych Pokaż nawigację