Główni partnerzy

Stawiamy kropkę nad it.

+48 52 561 04 99 / Dane kontaktowe / Profil na Facebooku

Kosztorysant/ka Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych

W związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi realizacjami poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kosztorysant/ka Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych.

Miejsce pracy: Osielsko (pow. bydgoski)

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowej i rozwiązań technicznych pod kątem przygotowania kosztorysu / oferty,
  • Analiza techniczno – ekonomiczna rozwiązań realizowanych w projektach,
  • Sporządzanie przedmiarów, ofert i kalkulacji pod zapytania klientów,
  • Sporządzanie kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców na materiały, roboty elektryczne i teletechniczne oraz analiza otrzymanych ofert,
  • Doradztwo techniczne oraz wsparcie kierowników budów w zamówieniach instalacji elektrycznych i usługi montażu,
  • Nadzorowanie realizowanych robót przez podwykonawców, a także weryfikacja zgodności wykonania prac z postanowieniami zawartymi w umowie / specyfikacji technicznej,
  • Współpraca z innymi działami firmy w realizacji projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie projektowania instalacji elektrycznych lub doświadczenie jako inżynier instalacji układów zasilania o obiektach przemysłowych/ użyteczności publicznej
  • Umiejętność pracy w programie MS Office Excel
  • Mile widziana: znajomość instalacji fotowoltaicznych
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne, dobre wynagrodzenie
  • Umowę o pracę – stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Udział w realizacji największych projektów i inwestycji w regionie
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: pracuj@comtek.pl  z dopiskiem praca.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Osoby składające CV jednocześnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Comtek Systems - Integrator systemów teleinformatycznych Pokaż nawigację